SAI

 

Každý rok potkáváme na Portě nové skupiny a interprety, kteří teprve vcházejí do světa hudby a chtějí se ucházet o přízeň publika, návštěvníků koncertů, sociálních sítí, ale i přízeň dramaturgů rádií.

SAI

SAI Svaz autorů a interpretů, který již deset let podporuje Portu, se významně zasadil o to, aby byly i letos uděleny Výroční žánrové hudební ceny Akademie populární hudby, „Ceny Anděl“, které nominují a udělují vybraní akademici z oblasti hudebního světa.

Tags:

SAI

SAI -Svaz autorů a interpretů podporuje Portu již deset let a bude ji podporovat i v roce 2017.  Vybral si ji vedle dalších různých festivalů a hudebních projektů proto, že Porta podporuje českou hudební tvorbu, hledá talenty a dává příležitost širokému spektru interpretů, autorů a skupin v žánru folk a country i v žánrech příbuzných.

Tags:

Strana 1 z 2

cheap onitsuka tiger mexico 66 yellow original vs fake watch youtube for sale huge discount. aaa+ learn the facts here now. convenient to use can be a huge feature of https://www.replicaparmigiani.com/ for sale in usa. we are professional for https://www.givenchy.to/ with cheap price.