Karavana

Karavana na Country rádiu je hudební pořad, který představuje nové písničky a pomáhá propagovat písničky českých autorů a interpretů v oblasti folk a country hudby. Karavana 53 je přehlídková a představuje 12 písniček z roku 2022, které nezazněly mezi písničkami týdne. Interprety Karavany č. 53 jsou Pokáč, Robert Křesťan, Aleš Petržela, Štěpán Kozub a Jiří Krhut, Pavlína Jíšová, Epydemye, Blondýna, Víťa Troníček, René Matlášek, Sakrapes, Loes & The Acoustic Engineers, nebo Ponožky pana Semtamťuka.

Tags:

Karavana

Vánoční Karavana s číslem 52 představuje již po páté od roku 2018 vánoční písničky našich předních interpretů v oblasti folk a country hudby. Karavana bude pokračovat i v roce 2023 na Country rádiu. Změna je ve vysílacím čase. Bude to každý druhý pátek v měsíci od 19:00 hod.

Karavanu a písničky týdne najdete i na YT kanálu Country rádia. Vánoční písničky mají tu moc, že překračují žánrové hranice a tak jsme ve vánočních Karavanách slyšeli i Karla Gotta, Jaroslava Wykrenta nebo letos Sámera Issu. Celkem zaznělo v Karavaně č.52 třináct písniček a jako novinky, např. Kdo dá víru, vokální skupiny Sluníčko, nebo duet Vánoce přicházejí, kterou zpívají Voxel a jeho žena Maruška. Další písničky ve vánoční Karavaně zpívají Věra Martinová, Vojta Kiidák Tomáško, Petr Kocmann, Přelet M.S., Přístav, Pavel Žalman Lohonka, Nová sekce, Jaroslav Wykrrent, Crossband, Vokobere a Hradišťan.

 

 

Tags: