Skupina Support Lesbiens podepsala smlouvu s vydavatelstvím Warner Music. Novinkové album vyjde na tomto labelu v závěru října. Studiová novinka se autorsky opět opírá o všechny členy skupiny.

Zásadní změnou bude čeština, která by z alba vedle tradiční angličtiny také měla zaznít. Pod produkcí alba je podepsán Armin Effengerger, známý také jako polovina tvůrčího dua skupiny Cartonnage.

V koncertní podobě budou skladby z nové desky prvně ke slyšení 31. října v pražském Paláci Akropolis, kde bude novinka oficiálně pokřtěna. V příštím roce se skupina s novým albem rozjede na turné a festivalová pódia. V jednání jsou i koncerty v zahraničí.

Support Lesbiens patří k důležitým formacím domácí rockové hudby posledních desetiletí. Od roku 1992, kdy vznikli, natočili řadu hitů, nejznámější jsou skladby Sweet Little Something, Cliche a In Da Yard, získali Zlaté a Platinové desky a jsou několikanásobnými držiteli ocenění České hudební akademie. Kapela během let prošla několika změnami, nejzásadnější byl pravděpodobně odchod zpěváka Kryštofa Michala v roce 2012. Zatím poslední studiové album Leave a Message vydali v roce 2013, ke kterému odjeli úspěšné turné. Mezičas do zahájení práce na nové tvorbě si zpestřili akustickým vystoupením z cyklu hudební televize Óčko, ze kterého vzešlo CD + DVD G2 Acousic Stage. Jako host se na koncertě objevila herečka Iva Pazderková, která kapelu doprovodila na ukulele. Herečka hostovala i v písni Skořicová, kterou letos kapela podpořila Český registr dárců krvetvorných buněk IKEM. Tato skladba je v historii kapely vůbec první českou písní.