Šestý ročník hudební série Večery S koncerty v Divadle U Kapličky 2022 pokračuje pátým koncertem, který otevírá jeho podzimní část. V pátek 23. září 2022 od 19:00 hodin jsme pro Vás opět připravili zajímavý výlet do různých autorských hudebních stylů, opět s notnou dávkou překvapení!

Kapela Nahoře ve své tvorbě vychází z českého folku, jazzu i šansonu a nechá se i inspirovat zahraničními lidovkami. Nahoře vznikli kdysi nad ránem na sborovém soustředění, překvapují svým autorským postpubertálním folkem a šansonem a také zhudebněním vybraných českých básní. Se šestičlennou kapelou Nahoře se dobře seznámíte na streamovací službě Spotify.

Výborný trio je jazz, latin až funková kapela z Českých Budějovic a okolí. Jiří Výborný je ostřílený baskytarista, který si k sobě přizval skvělého hammondistu a klávesistu Radima Sládka a bubeníka Matěje Diviše, místo kterého nyní bubnuje Václav Švec. Těšte se na skladby, které napsali Miles Davis, Chick Corea, Joe Zawinul a jiní.

Devítka třicet let neodmyslitelně patří do stálých vod české folkové muziky. Kapela se opírá  o původní repertoár melodických písniček Honzy Brože s citlivými, většinou romantickými texty. Zvuk kapely stojí na barevných kombinacích kytar, kláves a rytmicky pevné baskytaře. Sólové zpěvy Honzy a Jindřišky Brožových barevně doplňují výrazné hlasy ostatních muzikantů. Patnáct let jste mohli Honzu Brože spolu s Jindřiškou vídat ve skupině Žalman a spol.

Je pro Vás připravený hudební mix s jasným záměrem, že Večery S jsou prostor nejen pro jihočeské kapely a písničkáře. Je jich hodně, jsou zajímaví, ale někdy se o nich tolik neví. Večery S vás s nimi seznámí. Tak přijďte a objevujte.

 

Večery S koncerty v Divadle U Kapličky

 

Kdy: pátek 23. září 2022 od 19:00 hodin

Kde:  Divadlo U Kapličky, Husova 622/45, Č. Budějovice

 

 

NAHOŘE

(postpubertální folk, blues i šanson)

VÝBORNÝ TRIO

(jazz, latin až funk)

DEVÍTKA

(30 let folku)

 

FB událost

 

 

Předprodej vstupenek - městský rezervační systém CBsystem od 29.8.2022 do 22.9.2022

 

Další předprodej vstupenek od 30.8. do 22.9.2022:

prodejna hudebních nástrojů Melodie, U Černé věže 8, České Budějovice

PO - PÁ 9.00 - 17.00, SO 9.00 - 11.30; tel.: 775 592 195

cena na koncert v předprodeji 160,- Kč, na místě 200,- Kč

 (Bezbariérový přístup, stolová či řadová úprava sálu a na baru dostatečný výběr!)

 

Večery S budou pokračovat v pátek 21. října 2022 opět od 19:00.

Můžete se těšit na trojici účinkujících: 2Jaja, Láďa Latka A trio, Jen tak tak

Včas budete o všem informováni.

 

Za Večery S na viděnou!

 

Jarda Hnízdil