Honza, Petr a Láďa z Prahy: Jsme tady už po desáté. Přijedeme i příště. Vždy je tady nejlepší atmosféra a noční sessiony. Užíváme si to.

Renata z Prahy, 30 let: Je zbytečné se ptát, jestli přijedu i příště. Portu už beru jako rodinnou tradici. Potkám se tady se sestrou a s nejbližšími kamarády. Lidé, kteří sem jezdí, mají mezi sebou silné vazby. Třicet let Portu moderuje strýc mého přítele. Porta je mou srdeční záležitostí. Komorní atmosféra, nic megalomanského. Je tady úžasně. Když jsem přijela, první pocit byl: Vau, konečně zase Porta a pocit euforie. Jsem nadšená.

Petr a Iva z Hradce Králové: Jsme na Portě poprvé a určitě přijedeme i příští rok. Milá atmosféra, hezké prostředí a pocity bezstarostné pohody. Nádhera.

Jana, Gabriela a Dana z Českých Budějovic: Nám se tady líbí všechno, i déšť. Jsme tady popáté a určitě přijedeme znovu. Porta už je naše tradice.

Markéta z Rakouska, 35 let: Na Portě jsem po patnácté. A líbí se mi se vším všudy. Neopakovatelná atmosféra, krásná hudba, výborný program. Žádné výhrady nemám. Každý rok co rok si naplánuji tak, abych mohla přijet znovu, a zatím se mi to daří.

Miloš z Prahy, 35 let: Na Portě jsem už patnáctý rok. Mám jedinou výhradu. Soutěžící se mi pletou s hosty. Proto bych je oddělil, ať hrají samostatně.

Aleš z Mostu, 50 let: Jsem na Portě po desáté a mám ji moc rád. Výhrady nemám vůči ničemu. Příští rok jsem opět tady.

Alena z Plzně, 35 let: Na Portě jsem potřetí. Příští rok přijedu, pokud budou hrát Šavani. Líbí se mi tábořiště, velké množství účinkujících a především stará klasika.

Martin a Hanka z Prahy: Jsme tady po druhé, před čtyřiceti lety na Portu jezdili naši rodiče. Hraje se tady úžasná hudba, Porta je skvělá a určitě přijedeme příště.

Gabriela z Kyjova, 30 let: Výhrady nemám proti ničemu. Porta je skvělá. Jsem tady popáté a pokaždé si odvážím skvělé zážitky.

Martin z Brna, 25 let: Portu mám rád. Občas mi ale vadí ceny na stáncích a to, že nemohu platit všude kartou. Uvítal jsem valašské frgály. Muzika je tady ale krásná. Větší výhrady nemám a rád se opět vrátím.

Kovboj z Prahy, 40 let: Od roku 1990 jsem na Portě nechyběl. Hudba se hraje na všech možných festivalech, ale tady znám všechny lidi. Proto sem budu jezdit i dál.

Gabriela z Kyjova, 60 let: Pokud to půjde, přijedu i příští rok, vracím se pravidelně. Na Portě se mi líbí moc. Krásné prostředí, úžasná atmosféra, skvělé kapely.

Jitka z Nové Vsi pod Pleší, 35 let: Jsem tu počtvrté. Porta je super, určitě přijedu i příště. Hudba úžasná, skvělé zázemí, ubytování i atmosféra. Nemám co vytknout. Prostředí Lesního divadla je unikátní.  

Petr s dětmi z Ústí nad Labem, 40 let: Na Portu jezdím tradičně od roku 2010. Teď už i s dětmi. Skvělá muzika, výborní přátelé, prostě všechno.

David z Valašského Meziříčí, 40 let: Jsem tu posedmé. Přijedu příští rok. Atmosféra vynikající.

Iva a Martin z Chebu: Jsme tady podruhé. Za rok určitě přijedeme. Prostředí skvělé, výborná muzika. Jezdíme sem hlavně za novými skupinami. Některé se nám líbí více než ty staré.

Lenka a Petr z Prahy: Přijedeme i příště, muzika nádherná, přesně náš styl, a k tomu krásné prostředí. Jsme tu popáté. Porta je naše tradice.

Zuzana a Václav z Raspenavy: V Řevnicích jsme po deváté. Určitě přijedeme i příště. Portu máme rádi a muzikanti jsou skvělí! Je tu krásně, příjemná atmosféra a nádherné prostředí.

Helena a Radim z Hradce Králové: Nejlepší je zdejší atmosféra. Je tady skvělé prostředí, koncerty, sympatičtí lidé. Přijeli jsme poosmé a přijedeme opět.