Hudební série Večery S koncerty v Divadle U Kapličky pokračují v pátek 21. září od 19 hodin. Tentokrát uslyšíte Martina Kajabu, Cihelnu & spol. a Iva Jahelku.

Martin Kajaba je písničkář z Českých Budějovic. Skládá vlastní písně a kromě toho spolupracuje i se staršími a zkušenějšími textaři. Hraje také v různých kapelách na kytaru a na bicí. Tento rok se dostal na obor bicí nástroje na budějovickou konzervatoř. Má za sebou několik úspěšných vystoupení po festivalech a klubech. Martin je vítězem celostátní soutěže Folkový kvítek 2018. Svou hudbu má velmi rád a věřte, ve svých patnácti letech má nesmírně podmanivý hlas.

Základní cihlička kapely Cihelna & spol. byla položena před Vánoci 2012. Nejprve začali muzicírovat otec Máca s dcerou Magdalénou. Jelikož ohlasy byly pěkné, po čase se rozrostli na šest hudebníků obdařených pestrou nástrojovou paletou. Kapela se těší na každé vystoupení, na která jede s vlastní tvorbou. Píseň Myšlenkový pochod získala v roce 2016 autorskou Portu.

Ivo Jahelka je populární český folkový písničkář, známý také jako ´zpívající právník´. Věnuje se zhudebňování různých soudních případů a všelijakých kuriózních příběhů z všedního života. Jeho diskografie je velmi bohatá. V Českých Budějovicích jej uvidíme po čtyřech letech a věřte, že se opět přesvědčíte o tom, že humor a smích jsou kořením života a že každý se rád zasměje neštěstí druhých.

Večery S budou pokračovat v pátek 12. října opět od 19 hodin šestým letošním koncertem. Můžete se těšit na Andromedu, Pensée a Epydemyi.