po03022015

Last updateT3_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

Back Jste zde: Home Hudba

O písničkách Nevermore & Kosmonaut

Docela nedávno se mě ptali, o čem jsou písně naší kapely Nevermore & Kosmonaut na posledním albu „Mezi planetami“ (2014) a proč vůbec píšu písně? Nedokázal jsem na to jednoduše odpovědět, proto jsem se rozhodl o tom napsat. Pro většinu jsou to písničky neznámé, proto si některé můžete přímo v článku na odkazech poslechnout. Snad i pro ostatní to bude zajímavé čtení. Písničky uvádím v pořadí z desky. Víc o albu se dozvíte na webu skupiny (www.nevermore.cz). Tak vzhůru na cestu mezi planety. s Michalem Kosmi Šimíčkem.

Číst dál...

LEGENDÁRNÍ STROMBOLI SE VRACEJÍ

StromboliK nadcházejícímu třicátému výročí se skupina STROMBOLI rozhodla vystoupit na „jedinečném a neopakovatelném“ vzpomínkovém koncertu 4. prosince od 20.00 v O2 areněv Praze. Kromě toho ovšem Michal Pavlíček – hlava, srdce a duše  skupiny – dokončuje nové, v pořadí třetí studiové album, na kterém dominuje svým hlasem a projevem Bára Basiková.

Číst dál...

Jubilant Roman Horký s Kamelotem bilancuje na Platinum Collection a přidal i nové písně

Jubilant Roman Horký s Kamelotem bilancuje na Platinum Collection a přidal i nové písně3CD
Výběr největších hitů skupiny Kamelot a Romana Horkého mapující celý jejich společný život a dvě nikdy nevydané skladby navíc!

Číst dál...

Tomáš Kočko & ORCHESTR natočí CD Živě

Tomáš Kočko

Tomáš Kočko & ORCHESTR připravují na konec listopadu vydání svého prvního živého alba. Záznam bude pořízen během speciálního vystoupení s cimbálovou muzikou Velká Morava, a to 21. října od 19:00 ve Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava.

Číst dál...

Následuj kojota - Kapela Zrní vydává nové album!

Následuj kojota - Kapela Zrní vydává nové album!DVANÁCT NOVÝCH PÍSNÍ PROPOJUJE TÉMA PRŮNIKU MEZI REALITOU A JINÝMI SVĚTY VĚDOMÍ, NEVĚDOMÍ A FANTAZIE. KAPELA NAVÁZALA NA ÚSPĚŠNOU SPOLUPRÁCI S PRODUCENTEM ONDŘEJEM JEŽKEM.

Číst dál...

Wohnout upekl Laskonky a kremrole

Wohnout upekl Laskonky a kremroleHudební soubor krásných, vtipných, mladých, majetných a inteligentních mužů, který si říká Wohnout, vydává osmou řadovou desku s neméně inteligentním a vtipným názvem Laskonky a kremrole.

Číst dál...

Ivan Hlas vydává po šesti letech nové album. Jmenuje se Vítr ve vlasech.

Ivan Hlas vydává po šesti letech nové album. Jmenuje se Vítr ve vlasech.Ivan Hlas si dal s novým albem načas. Jeho příznivci si museli od toho posledního – Láska jako oliva – počkat plných šest let. Album vznikalo za účasti Hlasových letitých souputníků Norbiho Kovácse, který se zároveň ujal produkce, a Jaroslava Olina Nejezchleba na jaře letošního roku ve studio Sono. Vyjde 5. září pod titulem Vítr ve vlasech.

Číst dál...

V říjnu vyjde album Wabi a Ďáblovo stádo - Příběhy písní

V říjnu vyjde album Wabi a Ďáblovo stádo - Příběhy písní„JEDNOU JE NIKDY, DVAKRÁT JE OBČAS,“ ŘÍKÁ O NOVÉM ALBU ĎÁBLOVA STÁDA WABI DANĚK
Po dvou letech se vrací Zlatou deskou oceněný projekt Wabi a Ďáblovo stádo s novým albem Příběhy písní.

Číst dál...

Crosby, Stills, Nash & Young vydají album živých nahrávek z roku 1974

Crosby, Stills, Nash & Young vydají album živých nahrávek z roku 1974Čtyři mušketýři CROSBY, STILLS, NASH & YOUNG si připomenou koncertní turné z roku 1974. Čtyřicetileté výročí oslaví vydáním alba, na němž nabídnou vše podstatné, co se během dvouměsíčního putování na pódiích ve čtyřiadvaceti amerických městech událo. Nahrávka jednoduše pojmenovaná CSNY 1974 vyjde 7.7.2014...

Číst dál...