čt04242014

Last updateT3_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

Back Jste zde: Home Hudba

Xindl X - Čecháček Made

Xindl X - Čecháček MadeJak už název napovídá, jedná se o album složené z protestsongů, mířících do vlastních řad. Najdeme zde píseň o  Čecháčcích, co tvrdí, že za komunistů se žilo líp, píseň o lidech co kradou a omlouvají to tím, že přece kradou všichni, píseň o těch, co spolupracují s ďáblem, ale prý jenom trochu,...

Číst dál...

Vladimír Mišík - Královský večer

Vladimír Mišík - Královský večerNejlepší Mišíkovy balady v jedinečném balení! Vladimír Mišík si na novou kompilaci sám vybral písně stylově zařaditelné jako balady, pracující s texty, či spíše básněmi, jejichž zhudebnění patří mezi jeho nejzásadnější přínosy naší rockové muzice.

Číst dál...

Inside Llewyn Davis - filmový soundtrack jako oslava prostého písničkářství

Inside Llewyn Davis - filmový soundtrack jako oslava prostého písničkářstvíV únoru vstoupil do českých kin filmová novinka bratři Coenů. Snímek Inside Llewyn Davis bude u nás uváděn pod názvem V nitru Llewyna Davise. Jedná se o příběh prostého muzikanta zasazený do šedesátých let minulého století, který byl údajně inspirován životem skutečné hudební postavy.

Číst dál...

Zuzana Michnová a hosté

Zuzana Michnová a hostéNakladatelství Galén ve spolupráci s produkční společností Bio Art Production vydávají živé dvojalbum z koncertu Zuzany Michnové a jejích hostů v pražské La Fabrice v roce 2012.

Číst dál...

Ovčák a panenka v klipu skupiny Druga

Ovčák a panenka v klipu skupiny DrugaSkupina Druga ke konci roku 2013 zveřejnila svůj první videoklip k písni Ovčák a panenka. Píseň volně překrucuje role ze známé lidovky Pásla ovečky... a inspiruje se skutečnou osobou jednoho frýdecko-místeckého rodáka, který přes léto vyráběl fujarky a pásal ovečky na beskydských stráních.

Číst dál...

Filipová, Lenka - Concertino Live (Masarykovo nádraží Praha)

Filipová, Lenka - Concertino Live (Masarykovo nádraží Praha)Na konci roku 2013 vyšlo Lence Filipové DVD/2CD s názvem Concertino Live (Masarykovo nádraží Praha). Fanoušci si mohli jedinečným způsobem vychutnávat koncert konaný koncem října za plného provozu v prostorách pražského Masarykova nádraží.

Číst dál...

Zuzana Smatanová - Momenty

Zuzana Smatanová - MomentyZuzana Smatanová - Momenty, CD /  limitovaná edice 2CD
Reprezetativní výběr největších hitů mnohonásobné zlaté Slávice Zuzany Smatanové mapující uplynulé desetiletí její kariréry.

Číst dál...

Filmový režisér vydává soundtrack autorských písní z cest zbloudilých řidičů

Filmový režisér vydává soundtrack autorských písní z cest zbloudilých řidičůPoetika nekonečných cest, osamělých odpočívadel a do tmy blikajících motorestů v jemném benzinovém oparu. Alegorie života se silnými melodiemi moderního písničkářství přitahuje posluchače podmanivou atmosférou. Johannes Benz vydává debutové album s názvem One way road na nové vydavatelské značce Tranzistor, která spolupracuje se Supraphonem.

Číst dál...

Pacifik má první DVD

Pacifik má první DVDTo, že letos Pacifik oslavil 42. výročí svého působení, je jistě znalcům známo, ale to, že ke svým narozeninám vydal své, v historii první DVD, už patrně ne.

Číst dál...