so03282015

Last updateT3_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

Back Jste zde: Home Hudba

TOMÁŠ KLUS A JEHO CÍLOVÁ SKUPINA, jejich NOE a start turné PŘEJU TI

19. 3. 2015 měl premiéru nový animovaný klip TOMÁŠE KLUSE s názvem NOE. Nosič s klipem NOE dovezl do JazzDocku samotný Noe v doprovodu několika zvířátek. Všichni, kdo nebyli na místě tohoto historického okamžiku, se mohou na klip NOE nyní podívat zde: https://youtu.be/T8BX__KPfjM.

Číst dál...

Burma Jones by ráda navázala na svoje nejlepší období a vypouští Anděly

Burma Jones letos oslaví neuvěřitelných 25 let od svého založení. Prohlásila, že není čas na nostalgii, a chystá nové písně. První novinkou je píseň Andělé.

Číst dál...

Wohnout upekl Laskonky a kremrole

Wohnout upekl Laskonky a kremroleHudební soubor krásných, vtipných, mladých, majetných a inteligentních mužů, který si říká Wohnout, vydává osmou řadovou desku s neméně inteligentním a vtipným názvem Laskonky a kremrole.

Číst dál...

O písničkách Nevermore & Kosmonaut

Docela nedávno se mě ptali, o čem jsou písně naší kapely Nevermore & Kosmonaut na posledním albu „Mezi planetami“ (2014) a proč vůbec píšu písně? Nedokázal jsem na to jednoduše odpovědět, proto jsem se rozhodl o tom napsat. Pro většinu jsou to písničky neznámé, proto si některé můžete přímo v článku na odkazech poslechnout. Snad i pro ostatní to bude zajímavé čtení. Písničky uvádím v pořadí z desky. Víc o albu se dozvíte na webu skupiny (www.nevermore.cz). Tak vzhůru na cestu mezi planety. s Michalem Kosmi Šimíčkem.

Číst dál...

V říjnu vyjde album Wabi a Ďáblovo stádo - Příběhy písní

V říjnu vyjde album Wabi a Ďáblovo stádo - Příběhy písní„JEDNOU JE NIKDY, DVAKRÁT JE OBČAS,“ ŘÍKÁ O NOVÉM ALBU ĎÁBLOVA STÁDA WABI DANĚK
Po dvou letech se vrací Zlatou deskou oceněný projekt Wabi a Ďáblovo stádo s novým albem Příběhy písní.

Číst dál...

LEGENDÁRNÍ STROMBOLI SE VRACEJÍ

StromboliK nadcházejícímu třicátému výročí se skupina STROMBOLI rozhodla vystoupit na „jedinečném a neopakovatelném“ vzpomínkovém koncertu 4. prosince od 20.00 v O2 areněv Praze. Kromě toho ovšem Michal Pavlíček – hlava, srdce a duše  skupiny – dokončuje nové, v pořadí třetí studiové album, na kterém dominuje svým hlasem a projevem Bára Basiková.

Číst dál...

Jubilant Roman Horký s Kamelotem bilancuje na Platinum Collection a přidal i nové písně

Jubilant Roman Horký s Kamelotem bilancuje na Platinum Collection a přidal i nové písně3CD
Výběr největších hitů skupiny Kamelot a Romana Horkého mapující celý jejich společný život a dvě nikdy nevydané skladby navíc!

Číst dál...

Tomáš Kočko & ORCHESTR natočí CD Živě

Tomáš Kočko

Tomáš Kočko & ORCHESTR připravují na konec listopadu vydání svého prvního živého alba. Záznam bude pořízen během speciálního vystoupení s cimbálovou muzikou Velká Morava, a to 21. října od 19:00 ve Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava.

Číst dál...

Následuj kojota - Kapela Zrní vydává nové album!

Následuj kojota - Kapela Zrní vydává nové album!DVANÁCT NOVÝCH PÍSNÍ PROPOJUJE TÉMA PRŮNIKU MEZI REALITOU A JINÝMI SVĚTY VĚDOMÍ, NEVĚDOMÍ A FANTAZIE. KAPELA NAVÁZALA NA ÚSPĚŠNOU SPOLUPRÁCI S PRODUCENTEM ONDŘEJEM JEŽKEM.

Číst dál...