út07282015

Last updateT3_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

Back Jste zde: Home Hudba

Xindl X a Mirka Miškechová v novém duetu

S talentovanou slovenskou zpěvačkou Mirkou Miškechovou nazpíval Xindl X československý duet s názvem CUDZINKA V TVOJEJ ZEMI, ke kterému vznikl nový videoklip, jež pro Xindla znovu vytvořil talentovaný Ondřej Pfeiffer, můžete zhlédnout ZDE

Číst dál...

Jiří Brabec by slavil 75. narozeniny

Ve čtvrtek 2. července 2015 si příznivci české country hudby připomenou nedožité pětasedmdesátiny Jiřího Brabce -  skladatele, klavíristy a nezapomenutelného kapelníka formace Country Beat, od jejího založení příští rok uplyne padesát let.

Číst dál...

Krylův Bratříček oslavil šestačtyřicet let a vychází v reedici na CD a LP

Bratříčku, zavírej vrátka - album Karla Kryla, kterému po právu patří označení jako legendární, kultovní či jedinečné, před necelým měsícem oslavilo čtyřicet šest let od svého původního vydání a 24. 4. se dočkala výjimečné reedice. Reedice, jež nabídne komplet všech textů a kromě CD a digitálních formátů si ho fanoušci mohou pořídit také coby limitovanou edici v podobě luxusního 180ti gramového LP, jehož obal věrně kopíruje původní vydání z roku 1969.

Číst dál...

Host letošní Porty, Pavel Callta, vydal své debutové album a natočil nový klip

Pavel Callta nedávno zveřejnil video k písni Terapeut. Jde o první klip k jeho debutovému albu Momenty. Během jediné noci nasbíral 20 000 views.

Číst dál...

Písničkář Justin Lavash pokřtí nové album Changing of Tides

Po třech letech vydává britský kytarista a zpěvák Justin Lavash nové, žánrově doposud nejrozmanitější album s názvem Changing of Tides. Narativní deska nabídne moderně pojaté písničkářství se střetáváním hudebních stylů i rozmanitými hosty.

Číst dál...

RADŮZA VYDÁVÁ MARATHON – PŘÍBĚH BĚŽCE!

Písničkářka a spisovatelka Radůza vydává nové album v kompletu s knihou. Tento unikátní formát sama autorka nazývá chansonetto.

Číst dál...

Ponk představí Postfolklor

Folklor je mrtev. Nezemřel včera, ani před týdnem, vlastně už dávno. A to i přesto, že se snažili jeho balzamované a nastrojené tělo pravidelně vystavovat a uctívat, aby mnozí uvěřili v jeho nesmrtelnost. Ve skutečnosti byl šest stop pod zemí, už když se o něj začali zajímat. Smrt folkloru však nebyla zbytečná. Na úrodné půdě jeho ostatků se rodí postfolklor…

Číst dál...

Naše nejstarší folková kapela Spirituál Kvintet slaví!


Letošní významné půlkulaté jubileum Spirituál Kvintetu oslavuje jedinečná albová kompilace sestavená ve spolupráci s kapelníkem Jiřím Tichotou. Obsahuje prvních osm řadových alb, bonusové singlové a raritní nahrávky i sadu úplně nových písní z podzimu roku 2014.

Číst dál...

TOMÁŠ KLUS A JEHO CÍLOVÁ SKUPINA, jejich NOE a start turné PŘEJU TI

19. 3. 2015 měl premiéru nový animovaný klip TOMÁŠE KLUSE s názvem NOE. Nosič s klipem NOE dovezl do JazzDocku samotný Noe v doprovodu několika zvířátek. Všichni, kdo nebyli na místě tohoto historického okamžiku, se mohou na klip NOE nyní podívat zde: https://youtu.be/T8BX__KPfjM.

Číst dál...