09192014

Last updateT3_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

Back Jste zde: Home Hudba

Jubilant Roman Horký s Kamelotem bilancuje na Platinum Collection a přidal i nové písně

Jubilant Roman Horký s Kamelotem bilancuje na Platinum Collection a přidal i nové písně3CD
Výběr největších hitů skupiny Kamelot a Romana Horkého mapující celý jejich společný život a dvě nikdy nevydané skladby navíc!

Číst dál...

Následuj kojota - Kapela Zrní vydává nové album!

Následuj kojota - Kapela Zrní vydává nové album!DVANÁCT NOVÝCH PÍSNÍ PROPOJUJE TÉMA PRŮNIKU MEZI REALITOU A JINÝMI SVĚTY VĚDOMÍ, NEVĚDOMÍ A FANTAZIE. KAPELA NAVÁZALA NA ÚSPĚŠNOU SPOLUPRÁCI S PRODUCENTEM ONDŘEJEM JEŽKEM.

Číst dál...

Bob a Bobci vydali nové CD Za(dosti)snění

Bob a Bobci vydali nové CD Za(dosti)sněníDobrý den, ahoj přátelé.
Oznamuji Vám tímto, že folkové skupině „Bob a Bobci“ vyšlo nové CD s názvem „Za(dosti)snění“.

Číst dál...

Ivan Hlas vydává po šesti letech nové album. Jmenuje se Vítr ve vlasech.

Ivan Hlas vydává po šesti letech nové album. Jmenuje se Vítr ve vlasech.Ivan Hlas si dal s novým albem načas. Jeho příznivci si museli od toho posledního – Láska jako oliva – počkat plných šest let. Album vznikalo za účasti Hlasových letitých souputníků Norbiho Kovácse, který se zároveň ujal produkce, a Jaroslava Olina Nejezchleba na jaře letošního roku ve studio Sono. Vyjde 5. září pod titulem Vítr ve vlasech.

Číst dál...

V blbým věku je Xindl X. A není v tom sám

V blbým věku je Xindl X. A není v tom sámV blbým věku je druhý singl z aktuální studiové desky Xindla X s názvem Čecháček Made (vyšla 18. 4. u Universal Music). Jak je u Xindla zvykem, skladbu doprovází neotřelý animovaný videoklip, který podle jejich společného scénáře vytvořil Ondřej Pfeiffer.

Číst dál...

Crosby, Stills, Nash & Young vydají album živých nahrávek z roku 1974

Crosby, Stills, Nash & Young vydají album živých nahrávek z roku 1974Čtyři mušketýři CROSBY, STILLS, NASH & YOUNG si připomenou koncertní turné z roku 1974. Čtyřicetileté výročí oslaví vydáním alba, na němž nabídnou vše podstatné, co se během dvouměsíčního putování na pódiích ve čtyřiadvaceti amerických městech událo. Nahrávka jednoduše pojmenovaná CSNY 1974 vyjde 7.7.2014...

Číst dál...

Nevermore&Kosmonaut na cestě Mezi planetami

Nevermore&Kosmonaut na cestě Mezi planetamiBrněnská hudební skupina Nevermore&Kosmonaut vydává na konci května 2014 své nové CD s názvem Mezi planetami. Křest alba proběhne 27. 5. 2014 od 19h na brněnské hvězdárně a bude doprovázen originální videoprojekcí.

Číst dál...

Vychází třetí autorský projekt Onřeje Škocha - Prší na habry

Vychází třetí autorský projekt Onřeje Škocha - Prší na habryZhudebněné básně Suzanne Renaud, manželky Bohuslava Reynka. Křest spojený s koncertem proběhl 20. 6. od 18:00 v Paláci Akropolis. CD „Prší na Habry“ je v pořadí třetím autorským projektem hudebníka Ondřeje Škocha představujícím zhudebněné básně francouzské básnířky Suzanne Renaud, manželky básníka a grafika Bohuslava Reynka.

Číst dál...

Voxel - All Boom! - debutové album písničkářského talentu

Voxel - All Boom! - debutové album písničkářského talentuDebutové album písničkářského talentu domácí scény. Folk-popový zpěvák Voxel během několika málo měsíců zabodoval hned s několika hity.

Číst dál...