út07222014

Last updateT3_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

Back Jste zde: Home Hudba

Crosby, Stills, Nash & Young vydají album živých nahrávek z roku 1974

Crosby, Stills, Nash & Young vydají album živých nahrávek z roku 1974Čtyři mušketýři CROSBY, STILLS, NASH & YOUNG si připomenou koncertní turné z roku 1974. Čtyřicetileté výročí oslaví vydáním alba, na němž nabídnou vše podstatné, co se během dvouměsíčního putování na pódiích ve čtyřiadvaceti amerických městech událo. Nahrávka jednoduše pojmenovaná CSNY 1974 vyjde 7.7.2014...

Číst dál...

Vychází třetí autorský projekt Onřeje Škocha - Prší na habry

Vychází třetí autorský projekt Onřeje Škocha - Prší na habryZhudebněné básně Suzanne Renaud, manželky Bohuslava Reynka. Křest spojený s koncertem proběhl 20. 6. od 18:00 v Paláci Akropolis. CD „Prší na Habry“ je v pořadí třetím autorským projektem hudebníka Ondřeje Škocha představujícím zhudebněné básně francouzské básnířky Suzanne Renaud, manželky básníka a grafika Bohuslava Reynka.

Číst dál...

Voxel - All Boom! - debutové album písničkářského talentu

Voxel - All Boom! - debutové album písničkářského talentuDebutové album písničkářského talentu domácí scény. Folk-popový zpěvák Voxel během několika málo měsíců zabodoval hned s několika hity.

Číst dál...

Bob a Bobci vydali nové CD Za(dosti)snění

Bob a Bobci vydali nové CD Za(dosti)sněníDobrý den, ahoj přátelé.
Oznamuji Vám tímto, že folkové skupině „Bob a Bobci“ vyšlo nové CD s názvem „Za(dosti)snění“.

Číst dál...

Jaromír Nohavica – Tenkrát - 2LP

Jaromír Nohavica – Tenkrát - 2LPMimořádně úspěšný exkluzívní výběr toho nejlepšího z tvorby Jaromíra Nohavici z poslední dekády minulého století, který loni vyšel k jeho životnímu jubileu, nyní ve dvou LP verzi a s rozšířeným tracklistem.

Číst dál...

V blbým věku je Xindl X. A není v tom sám

V blbým věku je Xindl X. A není v tom sámV blbým věku je druhý singl z aktuální studiové desky Xindla X s názvem Čecháček Made (vyšla 18. 4. u Universal Music). Jak je u Xindla zvykem, skladbu doprovází neotřelý animovaný videoklip, který podle jejich společného scénáře vytvořil Ondřej Pfeiffer.

Číst dál...

Xindl X - Čecháček Made

Xindl X - Čecháček MadeJak už název napovídá, jedná se o album složené z protestsongů, mířících do vlastních řad. Najdeme zde píseň o  Čecháčcích, co tvrdí, že za komunistů se žilo líp, píseň o lidech co kradou a omlouvají to tím, že přece kradou všichni, píseň o těch, co spolupracují s ďáblem, ale prý jenom trochu,...

Číst dál...

Nevermore&Kosmonaut na cestě Mezi planetami

Nevermore&Kosmonaut na cestě Mezi planetamiBrněnská hudební skupina Nevermore&Kosmonaut vydává na konci května 2014 své nové CD s názvem Mezi planetami. Křest alba proběhne 27. 5. 2014 od 19h na brněnské hvězdárně a bude doprovázen originální videoprojekcí.

Číst dál...

Vladimír Mišík - Královský večer

Vladimír Mišík - Královský večerNejlepší Mišíkovy balady v jedinečném balení! Vladimír Mišík si na novou kompilaci sám vybral písně stylově zařaditelné jako balady, pracující s texty, či spíše básněmi, jejichž zhudebnění patří mezi jeho nejzásadnější přínosy naší rockové muzice.

Číst dál...